Zbulohet data e lansimit të projektit muzikor mes Ledrit dhe Ardian Bujupit

Mediale Vip

Zbulohet data e lansimit të projektit muzikor mes Ledrit dhe Ardian Bujupit

Më: 22 qershor 2022 Në ora: 22:46
Ardian Bujupi, Ledri

Dy artistët shqiptarë Ardian Bujupi dhe Ledri Vula së fundmi kanë paralajmëruar projektin e ri muzikor.

Ndërsa sot dyshja kanë zbuluar edhe datën e lansimit të këngës së tyre.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ardian (@ardianbujupi)

“Gelato, 01.07”, ishte mbishkrimi i artistëve në një postim në rrjetin social Instagram.

Vlen të theksohet se këngëtarët janë mjaft aktiv me prurjet e projekteve muzikore dhe koncertet gjatë sezonës së verës. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat