Dafina Zeqiri për Vjosa Berishën: Pusho në paqe njeri i bukur

Mediale Vip

Dafina Zeqiri për Vjosa Berishën: Pusho në paqe njeri i bukur

Më: 23 qershor 2022 Në ora: 13:58
Dafina Zeqiri

Sot(23 qershor) ka vdekur producentja, Vjosa Berisha.

Lajmi u bë i ditur nga bashkëshorti i saj, regjisori Fatos Berisha.

Artistja Dafina Zeqiri u shpreh e pikëlluar me vdekjen e mikes së saj, Vjosës.

Teksa, Dafina ka ndarë edhe një mesazh të cilin e ka shkëmbyer së fundmi me Vjosën.

“Vazhdo të shëndrisësh fortë. Spo gjej fjalë si për nanë temen..Gruaja është fuqi”, thuhet në mesazhin e Dafinës.

Ndërsa, Vjosa ia ka kthyer “Bash, gruaja është burim i forcës dhe vullnetit të mirë”.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat