Luana shfaqet gjysmë e zhveshur në episodën e re të “Thuaje”

Mediale Vip

Luana shfaqet gjysmë e zhveshur në episodën e re të “Thuaje”

Më: 23 qershor 2022 Në ora: 22:28
Luana Vjollca

Ka kohë që moderatorja e njohur shqiptare Luana Vjollca ka filluar projektin e saj “Thuaje” .

Në episode të këtij projekti Luana ndan me publikun jetën dhe historitë e saj personale.

Ndërsa së fundmi në një postim në rrjetin social Instagram është shfaqur gjysme e zhveshur.

“A me ra…katin e parë kur dojnë me ta rrëzu?”, ishte mbishkrimi i Luanes.

Në këto imazhe artistja shqiptare vë në pah format trupore. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat