“Për burrë nuk do vuani kurrë”, Rudina, mesazh grave të divorcuara

Mediale Vip

“Për burrë nuk do vuani kurrë”, Rudina, mesazh grave të divorcuara

Më: 24 qershor 2022 Në ora: 08:54
Rudina Dembacaj

Rudina Dembacaj i ka lejuar ndjekësit t’i bëjnë pyetje dhe një grua i ka kërkuar një këshillë.

“Rudina, si t’ia dal me komentet që ‘ti je një mami e divorcuar, ty nuk të merr më njeri’. Më kanë lodhur”, i ka shkruar ajo.

Aktorja i ka treguar se sipas eksperiencës së saj, ndodh e kundërta dhe ka dhënë një mesazh.

“Nga eksperienca që kam është e kundërta. Vështirësitë që kalojmë na bëjnë të jemi më sexy dhe të parezistueshme.

Vetëm për burrë nuk do vuash kurrë. Por mos e merr si atë që ke lënë. Merr një shok këtë herë. Gëzuar”, i përgjigjet Rudina.

Image
Reagimi i saj
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat