Fjolla Morina provokon në fotografitë e fundit

Mediale Vip

Fjolla Morina provokon në fotografitë e fundit

Më: 24 qershor 2022 Në ora: 09:20
Fjolla Morina

Këngëtarja e komentuar shqiptare, Fjolla Morina vazhdon të jetë aktive me postime në rrjete sociale.

Shumë postime të Fjollës marrin vëmendjen e publikut dhe mediave rozë.

Në postimin e fundit në Instagram artistja vinte në pah format trupore dhe u paraqit provokuese.

Këto imazhe të Morinës morën komente të shumta pozitive nga miqtë dhe fansat e saj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat