Beniada Nishani nuk lë vend për imagjinatë derisa pozon nudo në gjelbërim

Mediale Vip

Beniada Nishani nuk lë vend për imagjinatë derisa pozon nudo në gjelbërim

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 00:00
Beniada Nishani

Modelja shqiptare, Beniada Nishani pas pjesëmarrjes në “BBV” mbetët njëri ndër emrat më të komentuar.

Postime e intervista të shumta të Beinadës marrin vëmendjen e publikut e mediave rozë.

Së fundmi ish-banorja e “BBV” në InstaStory publikoi një imazh me bikini, gati se nudo.

Në këtë imazh që u realizua nga fotografi i njohur, Alberto Buzzanca, bukuroshja u shfaq mjaft atraktive.

Image
Beniada Nishani
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat