Prezantuesja e njohur italiane “ndez” rrjetet sociale nga brigjet e Siçilisë

Mediale Vip

Prezantuesja e njohur italiane “ndez” rrjetet sociale nga brigjet e Siçilisë

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 09:00
Diletta Leota

Në pritje të nisjes së sezonit të ri, një nga vajzat më të dashura të ekranit në Itali, Diletta Leota është duke rikuperuar energjitë.

Teksa së fundi ajo ka zgjedhur brigjet e Siçilisë për t’u relaksuar.

E ndonëse me pushime, Diletta nuk harron asnjëherë të ruajë kontaktet me 8.3 milionë ndjekësit e saj në rrjetet sociale, ku poston vazhdimisht foto “hot”, që nxjerrin në pah më së miri linjat perfekte të imazhit të DAZN.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat