Feel the Vibe nga Liza një hit veror

Mediale Vip

Feel the Vibe nga Liza një hit veror

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 14:20
Liza C. Holmberg

Ajo është në pritje të ëmbël ku për pak ditë vjen në jetë fëmija i saj i dytë.

Por artistja Liza C. Holmberg ka dashur të ketë një kujtim të bukur e të mos rri larg fansave pa një super projekt muzikor.

Feel the vibe" quhet kënga e saj ardhur për platformat dixhitale kudo e që po pëlqehet mjaft, madje duke u dëgjuar shumë edhe në radiot shqiptare.

Kënga nuk ka një video por vetëm një version audio dhe e gjeni në spotify ndërsa artisten mund ta gjeni e të mësoni për të në rrjetin e saj social me po të njëjtin emër.BS

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat