Dasma përrallore, ylli i Manchester United i jep fund beqarisë

Mediale Vip

Dasma përrallore, ylli i Manchester United i jep fund beqarisë

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 17:03
Harry Maguire dhe partnerja e tij, Fern Hawkins

Harry Maguire dhe partnerja e tij, Fern Hawkins, i kanë dhënë fund beqarisë në një ceremoni madhështore në Chateau de Varennes në Francë. Çifti i famshëm u zotuan para Zotit në një kishë simbolike në një vend përrallor – një prej 10 vendeve më të bukura të dasmave në botë.

Futbollisti 29-vjeçar postoi foto nga ceremonia në llogarinë e tij dhe shkroi: “Ditë që s’do ta harroj kurrë.”

Edhe partnerja e tij, në një kolazh fotosh të postuara, shkruan: “U martova me dashurinë e jetës sime!”

Harry Maguire dhe partnerja e tij 27-vjeçare u celebruan muajin e kaluar, por këtë fundjavë kanë mbledhur familjarët dhe të gjithë miqtë në një ceremoni madhështore private, me rreth 30 të ftuar.

Image
Harry Maguire dhe partnerja e tij, Fern Hawkins
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat