Bernie Eclestone për rekord botëror. Fëmija më i vogël 1 vjeç, motra e tij 67...

Mediale Vip

Bernie Eclestone për rekord botëror. Fëmija më i vogël 1 vjeç, motra e tij 67...

Më: 27 qershor 2022 Në ora: 07:57
Bernie Eclestone

Baba për herë të katërt në moshën 91-vjeçare. Ish pronari i Formula 1, Bernie Ecclestone po shijon ditët si prind nga fëmija që ka ardhur në jetë prej bashkëshortes Fabiana Flosi në vitin 2020.

Vetëm gjatë ditëve të fundit, manjati britanik ka publikuar në rrjetet sociale një foto me djalin e tij pak më shumë se 1-vjeçar të quajtur Ace. Fëmija më i madh i Ecclestone është vajza Deborah sot 67 vjeç.

Ai ka vendosur kurorë me bukuroshen Fabiana në vitin 2012.

Në një intervistë dhënë për “Daily Mail”, Ecclestone bën të ditur se bashkë me familjen e tij po jeton në një vilë të bollshme në Ibiza.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat