Elvana Gjata dhe Dhurata Dora publikojnë videon sensuale, çfarë i bashkoi dy artistet?

Mediale Vip

Elvana Gjata dhe Dhurata Dora publikojnë videon sensuale, çfarë i bashkoi dy artistet?

Më: 27 qershor 2022 Në ora: 12:27
Elvana Gjata dhe Dhurata Dora

Elvana Gjata dhe Dhurata Dora janë bërë bashkë dhe në rrjetet sociale të gjithëve po u duken si binjake!

Artistet prej kohësh përfliteshin se po vinin me një bashkëpunim dhe e konfirmuan diçka të tillë vetëm së fundmi. Ato kanë ndarë disa video në rrjetet sociale ku shihen duke kënduar e qeshur së bashku.

Dy vajzat shihen se janë veshur të dyja me një fustan të zi të ngushtë transparent në pjesë e barkut dhe dekoltesë. Por, fustani nuk është i vetmi që i ka bërë të duken njësoj. Ato po ashtu duken identike edhe me grimin dhe flokët e njëjta.

Krah videos së publikuar në Instagram Elvana dhe Dhurata kanë vendosur flamurin e Kosovës dhe Shqipërisë teksa ndjekësit e tyre janë shprehur super entuziastë në sektorin e komenteve.

Këto pamje janë nga videoklipi i tyre që tashmë është xhiruar dhe pritet të publikohet ndonëse nuk ka ende detaje të tjera. Kjo është hera e parë që dy artistet bëhen bashkë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat