Vajza e Guardiolas vazhdon t’i pushtojë faqet rozë me imazhet nga pushimet

Mediale Vip

Vajza e Guardiolas vazhdon t’i pushtojë faqet rozë me imazhet nga pushimet

Më: 27 qershor 2022 Në ora: 22:21
Maria

Vajza e trajnerit të njohur të futbollit Pep Guardiola, Maria, është duke i shijuar pushimet verore, ashtu që i ka zbukuruar faqet rozë.

Gjatë pushimeve në Barbados, ajo ka tërhequr vëmendjen me figurën e hollë dhe të tendosur, ndërsa bikinit dukeshin bukur në trupin e saj të nxirë.

Siç shihet edhe nga fotografitë e shpërndara, 21-vjeçarja rrëmben vëmendjen me barkun e sheshtë, gjoksin natyral, por edhe bukurinë natyrale.

Image

 

Imazhet nga pushimet e saja shumë shpejt u shpërndanë në rrjetet sociale dhe shumë fansa nuk e humbën rastin ta komentojnë bukurinë e saj.

Kujtojmë që Maria shpesh shoqërohej me futbollistin anglez, Dele Alli, mirëpo asnjëri prej tyre nuk e ka komentuar lidhjen eventuale, kështu që mediat filluan të hamendësojnë se raporti mes tyre është ftohur dhe ata nuk janë më bashkë. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat