Me fustanin e zi deri në fund të këmbëve, Adele shkëlqen në dasmën e mikut të saj

Mediale Vip

Me fustanin e zi deri në fund të këmbëve, Adele shkëlqen në dasmën e mikut të saj

Më: 29 qershor 2022 Në ora: 23:09
Adele

Këngëtarja me famë botërore Adele së bashku me partnerin e saj Rich Paul ishte e pranishme në dasmën e lojtarit të NBA-së, Kevin Love.

Ajo që tërhoqi vëmendje ishte padyshim veshja e këngëtares, e cila ishte magjepsëse.

Adele kishte zgjedhur brendin e Alexander McQueen, një fustan deri në fund të këmbëve me pëlhurë prej tyli të gjitha në ngjyrë të zezë.

I gjithë fustani ishte i thjeshtë me një dizajn të veçantë me pjesën e sipërme dekolte dhe me mëngë tyli. Look-u ishte e shoqëruar me taka të zeza dhe një kuletë e zezë.

Këngëtarja kishte preferuar të vishej e gjitha me të zeza, pa eksploruar shumë me ngjyrat dhe modelet.

Kjo nuk është hera e parë që  Adele vishet me këtë ngjyrë, pasi në pjesën më të madhe të daljeve publike preferon të vishet me të zeza.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat