Pas ndërhyrjes kirurgjike, Arjan Konomi flet për gjendjen e tij shëndetësore

Mediale Vip

Pas ndërhyrjes kirurgjike, Arjan Konomi flet për gjendjen e tij shëndetësore

Më: 30 qershor 2022 Në ora: 00:14
Arjan Konomi

Para disa ditësh opinionisti shqiptar, Arjan Konomi u aksidentua gjatë udhëtimit të tij në Jordani.

E si pasojë e këtij lëndimi ai u nënshtrua një ndërhyrje kirurgjikale atje.

Përmes një video ai foli rreth gjendjes së tij shëndetësore, ku lajmëroi se po rikthehet në Shqipëri pasi i është dashur të ndërpresë udhëtimin e tij për shkak të aksidentit që i ndodhi.

“Jam në aeroportin e Amanit, ka ardhur momenti për t’u kthyer në shtëpi. Mezi e kisha pritur këtë javën e fundit këtë moment, këtë javën e fundit që kam qëndruar 5 ditë në spital dhe pastaj në hotel në një gjendje të vështirë pas aksidentit që më ndodhi. Edhe që më detyroi të ndërpres udhëtimin që kisha ndërmend ta vazhdoja edhe në vend të tjera. Tani shpresoj që gjithçka të shkojë mirë, krahun e kam mirë dhe shpresoj që të mos kem probleme dhe komplikime gjatë fluturimit” u shpreh ai gjatë videos.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat