I dhanë fund lidhjes disa muaj pasi u bënë prindër, ish-partnerja e Jason Derulo zbulon se ai e tradhtoi disa herë

Mediale Vip

I dhanë fund lidhjes disa muaj pasi u bënë prindër, ish-partnerja e Jason Derulo zbulon se ai e tradhtoi disa herë

Më: 1 korrik 2022 Në ora: 22:50
Jason Derulos dhe Jena Frumes

Ish-e dashura e Jason Derulos, Jena Frumes, ka akuzuar këngëtarin se e ka tradhtuar vazhdimisht gjatë marrëdhënies së tyre.

Kur modelja, 28 vjeçe, postoi një selfie para pasqyrës me bikini në Instagram të enjten me një mbishkrim se “Ti je e bukur, ia vlen, je e pazëvendësueshme. Mos e harro.”, një komentues e sulmoi atë në seksionin e komenteve.

“Ia vlen në çfarë mënyre? Ti nuk je e martuar, që do të thotë se fëmija yt është bastard dhe ti po luan rolin e k*rvës. Të gjithë e keni ngatërruar moralin.” -i shkroi ndjekësi.

Frumes shpejtoi t’i kundërpërgjigjej, duke shkruar se ndërsa ndarja e saj dhe Derulos në shtator 2021 ishte “fatkeqe”, ajo “nuk do ta quante veten “k*rvë”. “Ne dikur aspironim të martoheshim, por ndoshta është më mirë të jesh beqare sesa të jesh në një lidhje dhe vazhdimisht të mos respektohesh, të mashtrohesh. Apo është më mirë të qëndrosh i heshtur në mënyrë që njerëzit si ti ta miratojnë?”

Ajo ndau një deklaratë më të gjatë në Instagram Story, duke u thënë 4.8 milionë ndjekësve të saj se “askush nuk do të jetë një nënë beqare”. Frumes, e cila ka një djal 1-vjeçar Jason Jr. me Derulon, shkroi: “Është dëshpërimi dhe dështimi më i madh për mua personalisht duke e ditur se jam vetëm në këtë kur doja dashurinë dhe doja martesën dhe një familje të lumtur. Por nëse gjërat tuaja të panegociueshme po testohen, nuk do të gjeni kurrë paqe në atë marrëdhënie. Unë nuk mund të jem e vetmja që punoj për ta bërë këtë. Nëse një burrë dëshiron një vajzë të ndryshme çdo javë mbi familjen e tij … Unë kurrë nuk do të jem në rregull të ndaj një të dashur që e dua me gjithë zemër!” Frumes vuri në dukje se ajo nuk “merr mbështetje për fëmijë” nga ish-i i saj.

Ajo dhe këngëtari i “Whatcha Say” zyrtarizuan lidhjen e tyre në mars 2020 dhe u karantinuan së bashku në mes të pandemisë së koronavirusit. Dyshja njoftuan shtatzëninë e Frumes në prill 2021, me djalin e tyre që erdhi në jetë muajin e ardhshëm.

Megjithatë, atë shtator, Derulo zbuloi ndarjen e tyre përmes Twitter. “Jena dhe unë kemi vendosur të ndahemi,” shkroi ai në atë kohë. “Ajo është një nënë e mrekullueshme, por ne ndiejmë se të qenit të ndarë në këtë kohë do të na lejojë të jemi versionet më të mira të vetes dhe prindërit më të mirë që mund të jemi.”

Ndërkohë që çifti nxiti dyshime për pajtim në maj, ata në fund vendosën të qëndrojnë të ndarë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat