Beatrix Ramosaj poston imazhet më provokuese që ka në bikini

Mediale Vip

Beatrix Ramosaj poston imazhet më provokuese që ka në bikini

Më: 2 korrik 2022 Në ora: 17:46
Beatrix Ramosaj

Duke qenë se jemi në kohën e mirë të verës, artistët tanë janë mjaftë aktivë me postime duke e shijuar bregdetin.

Kështu nga bregdeti nuk mungojnë imazhe në bikni nga personazhet publike.

Së fundi, Beatrix Ramosaj duket se nuk ka filluar ende pushimet, por ka postuar disa fotografi nga pushimet e kaluara.

Ajo ka postuar për ndjekësit e saj në InstaStory disa prej ku është shfaqur me poza mjaftë provokuese duke vënë në pahë linjat e bujshme trupore.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat