Puthje të nxehta nga shtrati, Fifi publikon videon si e uroi Adisin për ditëlindje

Mediale Vip

Puthje të nxehta nga shtrati, Fifi publikon videon si e uroi Adisin për ditëlindje

Më: 3 korrik 2022 Në ora: 08:56
Fifi dhe Adisi

Adisi e ka ditëlindjen dhe Fifi e uron në mënyrën më të mirë.

Fifi ka postuar fillimisht një video në Instagram, ku shihet duke interpretuar këngën e ditëlindjes dhe duke i dhuruar një tortë.

"Të gjithë botën e kthej përmbys për ty 🫀 @adispatushi gëzuar Dashni!|", ka shkruar Fifi.

 

Video:

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat