Christian Bale planifikon të pushojë nga aktrimi

Mediale Vip

Christian Bale planifikon të pushojë nga aktrimi

Më: 3 korrik 2022 Në ora: 19:46
Christian Bale planifikon të pushojë nga aktrimi

Christian Bale do të marrë një pushim të gjatë nga Hollywood-i pas xhirimeve të filmave të njëpasnjëshëm.

Projekti i fundit i aktorit fitues të Oskarit "Thor: Love and Thunder", del në kinema këtë verë dhe do të pasohet nga drama e periudhës "Amsterdam" e David O. Russell më vonë gjatë vitit, por Christian tani po planifikon të bëjë një pushim nga biznesin e filmit.

“Zakonisht më duhet shumë kohë në mes, sepse nuk mund të rrotulloj një monedhë. Unë jam shumë i ngadalshëm. Por mënyra se si funksionuan gjërat (për shkak të pandemisë COVID-19), më duhej të shkoja direkt nga filmi i Davidit tek ai i Taika. Ishte si bum, bum. Drejt e te tjetri,” tha Bale për Total Film.

Dy filmat janë shumë të ndryshëm dhe Christian këmbëngul se ai ka bërë mjaft punë për të zgjatur për një kohë. Si rezultat, ai ka vendosur të bëjë një hap prapa nga karriera e tij e aktrimit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat