Reperi i njohur po bëhet baba për herë të parë

Mediale Vip

Reperi i njohur po bëhet baba për herë të parë

Më: 4 korrik 2022 Në ora: 16:34

 

Big Sean dhe Jhené Aiko çifti fitues i çmimeve Grammy  po bëhen prindër për herë të parë.

Përveç fëmijës që po vjen, Jhené është gjithashtu nëna e vajzës Namiko Love Browner nga një lidhje e mëparshme.

Lajmi vjen pothuajse dy vjet pasi Big Sean publikoi një këngë të titulluar “Deep Reverence” që i referohej një aborti. Ndërsa ai nuk e përmendi emrin e Xhené në tekst, fansat e interpretuan tekstin se ishte për çiftin.

“Duhet të jetë një miliarder bazuar në kohën e pushimit që nuk po marr,” thotë ai në skenë. “Ndoshta pse s-t rreth meje çmenden dhe ne humbëm fëmijën.”

Dyshja performuan së bashku si dyshe nën emrin Tëenty88 dhe publikuan një album së bashku vitin kur filluan lidhjen e tyre.

Gjatë një bisede në shkurt 2021 me DJ Khaled, Jhené zbuloi se është baza e fortë që ajo ndan me Big Sean që e bën marrëdhenien e tyre kaq të veçantë.

Siç shpjegoi ajo, “Miqësia jonë është me të vërtetë e fortë, kështu që e ka bërë marrëdhënien tonë atë që është, vetëm ai themeli i miqve të vërtetë që e njohin me të vërtetë njëri-tjetrin në atë nivel”./prive

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat