Jennifer Lopez dhe Ben Affleck shfaqen më të dashuruar së kurrë duke shëtitur në rrugët e ‘Beverly Hills’

Mediale Vip

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck shfaqen më të dashuruar së kurrë duke shëtitur në rrugët e ‘Beverly Hills’

Më: 5 korrik 2022 Në ora: 06:49
Jennifer Lopez dhe Ben Affleck

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck u fotografuan në një tjetër dalje së bashku nëpër rrugët e LA.

Çifti u fotografuan teksa hynin në një dyqan makinash të Rolls-Royce në Beverly Hills. Në fotot e kapura nga paparazzi dyshja dukeshin shumë të dashuruar duke ecur dorë për dore dhe duke mbështjellë krahët rreth njëri-tjetrit ndërsa shikonin makinat.

Këngëtarja e “Waiting for Tonight” kishte veshur një nga dukjet e saj të preferuara casual, duke kombinuar një bluzë të bardhë, me xhinse të gjera dhe atlete të bardha. Ajo i mbante flokët të kapura bisht, dhe aksesorët e saj përfshinin syzet e diellit ngjyrë portokalli, vathë të mëdhenj dhe një çantë Dior.

Image
Jennifer Lopez dhe Ben Affleck

Së fundmi Affleck ka punuar shumë për të drejtuar filmin e tij të ardhshëm ‘Nike’ , dhe këngëtarja “Jenny from the Block” është gjendur pranë tij për ta mbështetur.

Image
Jennifer Lopez dhe Ben Affleck
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat