Habit Adelina Tahiri, del me pantallona në plazh

Mediale Vip

Habit Adelina Tahiri, del me pantallona në plazh

Më: 5 korrik 2022 Në ora: 09:00
Adelina Tahiri

Adelina Tahiri gjithmonë pozon në forma provokuese, andaj merr vëmendje të madhe tek ndjekësit.

Ajo me pozat e shumta, tregon anët pozitive që ka dhe nuk mungon asnjëherë në lajmet rozë.

Në një imazh të fundit, këngëtarja befason teksa shfaqet me pantallona në plazh.

Sigurisht, ajo këtë e praktikoi për stilin që ka pasi që për pjesën e ekspozimit të trupit nuk e ka fare problem.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat