Moderatorja zbulon arsyen pse nuk shkon në Dubai, por...!

Mediale Vip

Moderatorja zbulon arsyen pse nuk shkon në Dubai, por...!

Më: 5 korrik 2022 Në ora: 13:31
Qëndresa Krelani

Moderatorja sportive, Qëndresa Krelani, e njohur si Qeqa ka zbuluar se plazhi i saj i preferuar është Velipoja.

Ajo ka treguar se madje bën shaka me shoqet që duan pushime luksoze dhe se Dubain e saj e ka gjetur në Velipojë.

“Pavarësisht se kemi luksin të shkojmë dhe të jemi prezentë nëpër plazhet më luksoze të Shqipërisë unë jam modeste dhe për shembull kur isha tani, shkova në Velipojë. Kam qëndruar për 10 ditë dhe i ngacmoja shoqet e mia që pëlqejnë të shkojnë në Dubai.

Dhe unë iu them: “E kam gjetur Dubain tim dhe është ‘Velipaj’. Nuk kam qenë kurrë në Dubai sepse e kam gjetur vendin tim që e quaj Velipaj dhe është Velipoja”, është shprehur Qeqa.

Image
Qëndresa Krelani
Image
Image
Qëndresa Krelani

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat