Beniada Nishani do të martohet së shpejti? Bën deklaratën e papritur

Mediale Vip

Beniada Nishani do të martohet së shpejti? Bën deklaratën e papritur

Më: 6 korrik 2022 Në ora: 08:40
Beniada Nishani

Modelja e njohur, Beniada Nishani, ka zbuluar se së fundmi ka marrë një propozim për martesë të cilin e ka pranuar. Ish-banorja e “Big Brother VIP” u pyet në një intervistë të dhënë së fundmi për jetën e saj private, ku vendosi të rrëfejë një ngjarje që i kishte ndodhur.

Beniada tregoi se një djalë e kishte ndaluar në lagje dhe i kishte propozuar për martesë. Kur u pyet nga moderatori nëse e kishte pranuar Beniada tha, “Po”, duke qeshur.

“Dje një djalë më ka ndaluar te lagja ime më ka bërë një propozim martese me unazë. Unë mendoj se e kishte për të fejuarën e vet dhe ka thënë po ia bëj edhe Beniadës. Patjetër unë thashë Po. Tani pas moshës 29 nuk do mendosh shumë, çfarë të bjerë të bjerë”, tha Beniada në “Abc e Pasites.”

Modelja tregoi gjithashtu se është tradicionale, duke zbuluar edhe karakteristikat që shikon tek një djalë. Sa i përket eksperiencës në BBV, ajo tha se lidhja me dikë thjesht nuk ndodhi ndërsa për personazhet që krijojnë romanca në formate të tilla ajo tha se e bëjnë për më shumë famë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat