Einxhel e uron Dagzin me fjalët më të bukura për ditëlindje

Mediale Vip

Einxhel e uron Dagzin me fjalët më të bukura për ditëlindje

Më: 6 korrik 2022 Në ora: 10:08
Einxhel Shkira dhe Dj Dagz

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz, krijuan lidhjen e tyre brenda mureve të "Big Brother VIP".

Edhe pas kaq muajsh pas përfundimit të këtij spektakli, ata vazhdojnë dhe shijojnë lidhjen e tyre.

Derisa sot Dj nga Kosova, Dj Dagz, po feston ditëlindjen e tij, moderatorja shqiptare, e ka uruar atë në mënyrë të veçantë.

Me pamje nga momentet e tyre bashkë në shtëpinë e “Big Brother VIP”, atje prej edhe ku nisi gjithçka, ajo i ka dedikuar edhe një shkrim të bukur, ku ka zgjedhur fjalët më të mira.

Moderatorja ka shkruar se e ndjenë se ka humbur shumë nga vitet kur nuk e kishte njohur Dj nga Kosova.

Ndryshe, ata janë njëri ndër çiftet më të dashura për publikun.

f

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat