Art Abazi demanton lajmet se është ndarë nga e fejuara

Mediale Vip

Art Abazi demanton lajmet se është ndarë nga e fejuara

Më: 5 gusht 2022 Në ora: 22:42
Art Abazi me të dashurën

Rreth një muaj më parë u raportua se këngëtari Art Abazi është ndarë nga e fejuara e tij, Rreze Qerreti.

Të njëjtit lanë vend për dyshime pasi hoqën njëri-tjetrin nga rrjetet sociale e madje larguan të gjitha fotografitë e përbashkëta nga Instagrami.

Megjithatë, një reagim në lidhje me këtë u bë së fundmi nga artisti shqiptar duke konfirmuar se janë bashkë.

“Të “ndarë” nga mediat padrejtsisht, të bashkuar prej vitesh, përjet’sisht”, ka shkruar ai në një postim përkrah partneres.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Art Abazi (@art_abazi)

Të shumta kanë qenë edhe reagimet e fansave duke i uruar për ribashkimin e tyre.

Abazi nga ana tjetër kohëve të fundit ka lansuar më pak projekte duke bërë kështu një tërheqje nga muzika.

“N’buzët e saj” mbetet e fundit prurje e Artit që e solli para një muaji pas një periudhe të gjatë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat