Britney u përgjigjet deklaratave të ish-bashkëshortit për marrëdhënien e saj me fëmijët

Mediale Vip

Britney u përgjigjet deklaratave të ish-bashkëshortit për marrëdhënien e saj me fëmijët

Më: 8 gusht 2022 Në ora: 06:22
Britney Spears me djemte

Britney Spears u është përgjigjur pretendimeve të fundit të bëra nga ish-bashkëshorti i saj, Kevin Federline. Komentet e bëra dje nga Federline për marrëdhënien e Britney-t me djemtë e tyre u bënë virale. Federline tha se djemtë kanë vendosur se nuk do ta takojnë atë tani dhe kanë kaluar disa muaj që nga takimi i tyre i fundit.

Ai gjithashtu pretendoi se një pjesë e pasojave kishte të bënte me Instagramin e saj, ku Britney herë pas here poston foto topless.

Spears u është përgjigjur këtyre komenteve përmes në postimi në Story, ku shkruan:

“Më trishton kur dëgjoj se ish-bashkëshorti im ka vendosur të diskutojë për marrëdhënien time me fëmijët e mi… Siç e dimë të gjithë, rritja e djemve adoleshentë nuk është kurrë e lehtë për askënd.. Më shqetëson fakti që arsyeja është e bazuar në Instagramin tim... kjo ka shumë kohë përpara Instagramit... u dhashë gjithçka. Vetëm një fjalë: E LËNDUAR ... do ta them ... Nëna ime më tha 'Ti duhet t'ia japësh babait të tyre'. Unë po e ndaj këtë sepse mundem. Kalofshi një ditë të mirë njerëz!"

Burri i Spears, Sam Asghari, gjithashtu ndau mendimet e tij për këtë çështje.

“Nuk ka vlerë deklarata e tij në lidhje me distancimin e fëmijëve dhe është e papërgjegjshme ta bësh këtë deklaratë publikisht”, shkroi Asghari në Instagram Stories. “Djemtë janë shumë të zgjuar dhe së shpejti do të bëhen 18 vjeç për të marrë vendimet e tyre dhe përfundimisht mund të kuptojnë se pjesa ‘e vështirë’ ishte të kishin një baba që nuk ka punuar për më shumë se 15 vjet. Unë nuk e njoh personalisht dhe nuk kam asgjë kundër tij, përveç se ai s’mund të shajë gruan time. Karakteri i tij zbulohet nga miratimi i 13 viteve mizore (të konservatorit) dhe besnikëria e tij ndaj Jaimie tregon gjithashtu miratimin e tij. "

Spears rrallë ndan foto të fëmijëve të saj, por ajo postoi një foto me ta në mars të vitit 2021.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat