Bashkëpunim me Noizy-n? Ronela Hajati: S’do t’i thoja kurrë jo nëse…

Mediale Vip

Bashkëpunim me Noizy-n? Ronela Hajati: S’do t’i thoja kurrë jo nëse…

Më: 8 gusht 2022 Në ora: 17:08
Ronela Hajati dhe Noizy

Bashkëpunimet janë kthyer në një trend vitet e fundit për këngëtarët shqiptar.

Fansat kanë shijuar projektet e përbashkëtat të artistëve të tyre të preferuar, por kanë dëshira edhe për dyshe të reja.

Në një bisedë virtuale në Instagram, një fans i Ronela Hajatit ka shprehur dëshirën për bashkëpunimin e saj me Rigels Rajkun të njohur si Noizy.

“Një bashkëpunim me Noizyn a ke dëshirë me realizuar,”-ka shkruan ndjekësi.

Në mënyrë jo të drejtpërdrejtë, këngëtarja ka treguar se nuk do t’i thonte jo një ftese nga reperi.

“Një kënge të mirë s’do t’i thoja kurrë jo. E vlerësoj punën e çdo artisti këtu. Është tepër e vështirë t’ja dalësh në Shqipëri me muzikë. Kështu që big up atyre që i rezistojnë tregut,” – ka shkruar Ronela.

Kujtojmë që më herët Ronela u pyet për planet kur e ka ndërmend të bëhet nënë, duke u shprehur: “40 vjeç dhe do ja marr shpirtin. P.S janë punët e zotit se bëj shaka.”

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat