A ka në plan të bëjë fëmijë me Adisin? Fifi rrëfen çfarë e pengon

Mediale Vip

A ka në plan të bëjë fëmijë me Adisin? Fifi rrëfen çfarë e pengon

Më: 9 gusht 2022 Në ora: 08:51
Fifi dhe Adis Patushi

Fifi ishte e ftuar së fundmi në “Prive Reality”, ku pjesa më e madhe e bisedës së saj u përqendrua tek lidhja me Adisin.

Kur u pyet në lidhje me planet për fëmijë, Fifi e devijoi përgjigjen.

Ajo u shpreh se po pret që partneri i saj si fillim t’i propozojë.

Ndër të tjera ajo shtoi se në këtë aspekt nuk do dëshironte kurrë ta merrte hapin e parë ajo.

“Është një problem unë s’i propozoj atij, rasti i vetëm ku unë jam një femër. Se gjithnjë kam qenë burri", tha Fifi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat