Elgit Doda i drejtohet fansave, ndërhyn Klea Huta-Komenti epik i moderatores

Mediale Vip

Elgit Doda i drejtohet fansave, ndërhyn Klea Huta-Komenti epik i moderatores

Më: 9 gusht 2022 Në ora: 17:35
Elgit Doda dhe Klea Huta

Dikur preferonte ta zhvillonte pasionin për muzikën vetëm nga studioja e tij muzikore, ndërsa sot ai është shumë i angazhuar me koncerte.

Bëhet fjalë për Elgit Dodën, i cili brenda këtij viti ka qenë shumë aktiv me projekte muzikore.

Së fundmi, kantautori ka ndarë disa foto nga një koncert ku ka falenderuar fansat.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Giti (@elgitdoda)

“Falenderim për ju,”-shkruan këngëtari.

Ndërkohë që komentet ishin të shumta, ai që mori gjithë vëmendjen ishte i partneres së tij Klea Huta.

“Asgjë të lutem e kemi për detyrë,”-shkruan Klea duke e shoqëruar me zemra.

Image
Instagram

Kujtojmë që Klea Huta dhe Elgit Doda janë një nga çiftet më të pëlqyer në showbizin shqiptar. Dy vite më parë dyshja janë bërë prindër për herë të parë.

Ata sollën në jetë djalin e quajtur Krid. Në festën e ditëlindjes së dytë të tij, këngëtari i propozoi për martesë moderatores.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat