Demi Lovato thuhet se ka nisur një lidhje të re dashurie

Mediale Vip

Demi Lovato thuhet se ka nisur një lidhje të re dashurie

Më: 9 gusht 2022 Në ora: 22:23
Demi Lovato

Sipas raportimeve të reja, Demi Lovato, ka një të dashur të ri muzikant.

“Është një marrëdhënie vërtet e lumtur dhe e shëndetshme”, tha një burim i brendshëm i këngëtares për People. “Ai është një super djalë”.

Kjo do të jetë lidhja e parë serioze e këngëtares që kur i dha fund fejesës me Max Ehrich në shtator 2020.

Lovato, 29 vjeçare dhe Ehrich, 31 vjeç, fillimisht filluan të takoheshin në mars 2020 para se të fejoheshin vetëm katër muaj më vonë.

Megjithatë, në shtator, një burim i tha Page Six se këngëtarja i kishte dhënë fund lidhjes së tyre pasi zbuloi se ai po dilte me të vetëm për publicitet.

Këngëtarja – e cila së fundmi ka ndryshuar përemrat e saj – është gati të lëshojë albumin e saj të tetë “Holy Fvck”, i cili me sa duket flet për marrëdhënien e saj me Wilmer Valderrama.

Në këngën e titulluar “29”, Lovato kundërshton Valderrama, 42 vjeç, për diferencën e tyre 12-vjeçare në moshë. Të dy filluan të takoheshin kur aktori ishte 29 vjeç dhe ajo 17 vjeçe.

Aktorja, e cila u takua me yllin e “That ’70s Show” nga viti 2010 deri në vitin 2016, nuk ka konfirmuar ende se kënga ka të bëjë me marrëdhënien e tyre.

Në vitin 2016, ajo u takua me yllin e UFC, Luke Rockhold dhe Guilherme Vasconcelos të MMA.

Tre vjet më vonë, ajo vazhdoi të takohej me stilistin Henry Levy për katër muaj dhe pati disa të tjera të shkurtra përpara fejesës së saj me Ehrich. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat