Aktorja e njohur shprehet e penduar për skenat nudo në adoleshencë: Doja të mbaja punën

Mediale Vip

Aktorja e njohur shprehet e penduar për skenat nudo në adoleshencë: Doja të mbaja punën

Më: 10 gusht 2022 Në ora: 15:08
Amanda Seyfried

Amanda Seyfried bëri debutimin e saj në ekran kur ishte adoleshente në sezonin e vitit 1999 të "As the World Turns" para se t'u bashkohej telenovelave të njohura si "All My Children" dhe përfundimisht të merrte rolin e saj kryesor në "Mean Girls". Megjithëse sot është një nga aktoret më të mira dhe numëron shumë role në karrierën e saj, aktorja kujton se prapa skenave suksesi i saj nuk e mbrojti nga gjithçka.

Në një intervistë me revistën Porter, Amanda pranoi se, duke marrë parasysh të gjitha gjërat, ajo doli nga Hollywoodi i fillimit të viteve 2000 "mjaft e padëmtuar", megjithëse iu desh të përballej me situata të pakëndshme.

“Të jesh 19 vjeçe, duke ecur pa të brendshme… Si e lashë të ndodhte?” shpjegoi ajo. “Oh, e di pse: isha 19 vjeç dhe nuk doja të mërzisja askënd dhe doja të mbaja punën time. Kjo është arsyeja pse.”

Aktorja më pas shpjegoi se në vitet që pasuan, ka pasur një ndryshim në nivelin e saj të besimit që e ka mbrojtur atë nga përballja me të njëjtat vështirësi si një e rritur.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat