Mirupafshim Shawn Mendes! Camila Cabello konfirmon lidhjen e re me një puthje

Mediale Vip

Mirupafshim Shawn Mendes! Camila Cabello konfirmon lidhjen e re me një puthje

Më: 10 gusht 2022 Në ora: 15:10
Camila Cabello

Camila Cabello ka një partner të ri dhe tanimë nuk mundohet ta fshehë! Të dielën, këngëtarja u fotografua nga Daily Mail duke u kapur për dore dhe duke puthur Austin Kevitch. Ata u panë duke shëtitur në Los Angeles dhe shkëmbyen disa puthje në faqe ndërsa u ulën në një restorant.

"Austin dhe Camila janë duke dalë bashkë. Ata po kalojnë një kohë të mirë së bashku dhe me të vërtetë e pëlqejnë njëri-tjetrin. Ata janë të dy krijues dhe kanë humor. Gjërat po shkojnë mirë," -tha një burim për ET.

Cabello dhe Kevitch u fotografuan për herë të parë në qershor, por kjo është hera e parë që ata shihen kaq të afërt, duke konfirmuar thashethemet se janë në një lidhje.

Deri më tani, as Cabello dhe as Kevitch nuk e kanë zyrtarizuar lidhjen e tyre në Instagram.

Cabello i dha fund lidhjes me Shawn Mendes në nëntor të vitit 2021 pas më shumë se dy vitesh lidhje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat