Miku i ngushtë i Rita Orës konfirmon martesën e këngëtares, ia uron mbiemrin e ri “Waititi”

Mediale Vip

Miku i ngushtë i Rita Orës konfirmon martesën e këngëtares, ia uron mbiemrin e ri “Waititi”

Më: 10 gusht 2022 Në ora: 17:25
Rita Ora dhe Taika Waititi

Miku i ngushtë dhe parukieri i Rita Orës, James Brown, konfirmoi të mërkurën se ajo është martuar me Taika Waititin.

Floktari nga Londra, 53 vjeç, publikoi një fotografi me këngëtaren 31-vjeçare në InstaStory, ku shkruante në mbishkrimin e saj: “Urime zonja Waititi Ora”.

Të hënën në mbrëmje u raportua se Rita u martua me regjisorin Taika, 46 vjeçar, në një ceremoni intime në Londër dhe tashmë ka ndryshuar mbiemrin, shkruan DailyMail.

Në fotografinë e publikuar nga James, dyshja pozuan së bashku për një ‘selfie’ të ëmbël ndërsa Rita i vuri dorën mbi supin e tij.

Image

 

Ajo dukej elegante në fotografi, e veshur me një bluzë të zezë dhe një palë vathë floriri, ndërsa James mbante veshur një bluzë të grisur dhe syze të mëdha.

Ai gjithashtu etiketoi dy yjet në postimin e tij përpara se të shkruante ‘të dua’ së bashku me një emoji me zemër të kuqe.

Rita u martua me Taikan në një ceremoni intime në Londër, sipas raportimeve të së hënës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat