Pas ndarjes nga Pete Davidson, Kim Kardashian i rikthehet biznesit!

Mediale Vip

Pas ndarjes nga Pete Davidson, Kim Kardashian i rikthehet biznesit!

Më: 10 gusht 2022 Në ora: 21:06
Kim Kardashian

Kim Kardashian është e lumtur që ish-i i saj po merr ndihmën që i nevojitet.

Të mërkurën, një burim i tha PageSix se bukuroshja 41-vjeçare po mbështet 28-vjeçarin Pete Davidson për takimin me një terapist pasi ai përfundoi xhirimet e “Wizards!” në Australi. Një burim për faqen tha:

Kim ishte shumë mbështetëse që Pete të shkonte në terapi.

Arsyeja pse Pete ka kërkuar ndihmë është se ai ka qenë një objektiv i ish-it të Kim, reperit Kanye West, në rrjetet sociale. Kanye postoi në Instagram një kopertinë të rreme të New York Times ku shkruhej se Skete Davidson vdiq në moshën 28-vjeçare.

Postimi është një formë ngacmimi dhe nuk ka qenë hera e parë që West e kërcënon Davidson. Në prill, Kanye tregoi një version argjilor të Pete që varrosej i gjallë.

Kanye ishte shumë i dëmshëm. Ai po postonte gjëra negative.

Marrja e kërcënimeve me vdekje nga fansat e Kanye dhe e gjithë vëmendja negative në internet nuk ndihet mirë për personin mesatar, shtoni dikë që ka luftuar me sëmundje mendore dhe është edhe më keq.

Ndërkohë, komediani thuhet se është i mërzitur për ndarjen e tij nga Kim dhe ai dëshiron të fokusohet te e ardhmja.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat