Learta Jakupi del për qejf me nënën dhe kunatën

Mediale Vip

Learta Jakupi del për qejf me nënën dhe kunatën

Më: 11 gusht 2022 Në ora: 23:18
Learta Jakupi

Learta Jakupi së fundi ka qenë më pak e komentuar në median rozë.

Emri i saj u hesht, pas një buje mjaftë të madhe mediatike, ku emri i saj gjendej thuajse përditë.

Learta, kohë pas kohe poston momente nga jeta e saj në Instagram, aty ku numëron mbi 240 mijë ndjekës.

Image
Fotoja e postuar nga Learta Jakupi

Foto e fundit në storyn e resë së Shyhretes, është një dalje për kafe me të ëmën, kunatën dhe mbesën e vogël.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat