“Ta ha zemrën”/ Ledri Vula flirton me fansen në mes të koncertit dhe i habit të gjithë me deklaratën e tij

Mediale Vip

“Ta ha zemrën”/ Ledri Vula flirton me fansen në mes të koncertit dhe i habit të gjithë me deklaratën e tij

Më: 14 gusht 2022 Në ora: 10:40
Ledri Vula

Videoja e Ledri Vulës gjatë një koncerti është bërë virale kudo në rrjet. Ai i ka kapur dorën njërës prej fansave të tij, teksa kjo e fundit i ka thënë: Ta ha zemrën.

Reperi ka ripërsëritur fjalinë e saj dhe fansat e tjerë në sfond kanë reaguar menjëherë.

"Të fala Sarës, të fala nuses, nusja ta ha më shumë", janë shprehur ata.

Në këtë moment Ledri është shprehur: Nusja më shumë? Ende s'jam martuar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat