Madonna shpjegon se përse mban proteza në dhëmbë: I kam vërtet të shëmtuar

Mediale Vip

Madonna shpjegon se përse mban proteza në dhëmbë: I kam vërtet të shëmtuar

Më: 15 gusht 2022 Në ora: 09:21
Madonna

Mbretëresha e muzikës pop, e cila bëhet 64 vjeçare më 16 gusht, ka bërë së fundmi një paraqitje në “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”.

“Sapo i mora këto proteza të reja”, tha ajo teksa po fliste për këtë pjesë me prezantuesin e njohur.

47-vjeçari filloi t’i jepte komplimente artistes duke i thënë se janë ‘vërtetë të bukur’.

“Është pothuajse ditëlindja ime, kështu që i bleva vetes një palë proteza”, tha biondja duke zbuluar se i ka dizajnuar vetë.

“Njerëzit kanë një problem me protezat e mia, nuk e di pse”, vazhdoi Madonna, duke thënë se ajo i mban ato për “dekada”.

“Më pëlqen mënyra se si duket – është si një bizhuteri për gojë – dhe unë kam dhëmbë vërtet të shëmtuar”, shpjegoi ajo.

Mbretëresha e popit nuk e kupton pse njerëzit i urrejnë “protezat e saj në gojë”.

Ajo posedon gjithashtu një version krejtësisht të këndshëm me një kryq të vogël me majë të vendosur midis dy dhëmbëve të përparmë, që i kishte vënë në “Met Gala 2017”.

Siç pritej, shumë njerëz reaguan në rrjete sociale duke komentuar intervistën e yllit në Jimmy Fallon.

“O Zot i madh. Jam duke e parë Madonnan në Jimmy Fallon dhe ajo nuk mund të flasë fare. Protezat e pengojnë aftësinë e saj për të folur”, tha një fans në Twitter.

“Është një çmenduri”, shkroi një tjetër.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat