E keni dëgjuar “Nanë” nga Aurela Makolli, këngë që do ju përlotë

Mediale Vip

E keni dëgjuar “Nanë” nga Aurela Makolli, këngë që do ju përlotë

Më: 15 gusht 2022 Në ora: 20:14
Aurela Makolli

Duket sikur dedikimi më i bukur i kënduar për nënën. E në fakt edhe titulli i këngës ardhur nga këngëtarja e re Aurela Makolli quhet "Nanë".

Nëse ende se keni dëgjuar ne ju ftojmë në linkun më poshtë ta dëgjoni e fa klikoni e duhet ti mbani lotët teksa dëgjoni fjalët dhe interpretimin e bukur të Aurelës. Mësojmë se producenti i këngës është Bini Diez ku dhe ka krijuar beat dhe muzikën, ndërsa klipi është përshtatur mjaft bukur nga Urban Graphics.

Por artistja me zërin e veçantë ka qenë e ftuar në disa ahengje si e ftuar speciale dhe ka bërë që të përlotë të gjithë të pranishmit.

Vërtetë ajo ka një zë unik dhe patjetër që do të jetë një yll i estradës shqiptare.BS

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat