Dy ditë pas koncertit “Alpha Show”, Noizy falenderon artistët pjesëmarrës

Mediale Vip

Dy ditë pas koncertit “Alpha Show”, Noizy falenderon artistët pjesëmarrës

Më: 16 gusht 2022 Në ora: 15:50
Noizy

Koncerti “Alpha Show”, që u mbajt më 14 gusht, solli më shumë se 20 artistë shqiptarë dhe të huaj në sheshin Nënë Tereza.

Noizy, i cili organizoi koncertin e madh, ka bërë një falendërim publik për të gjithë artistët që morën pjesë në “Alpha Show”, ndërsa ka ndarë edhe një foto-album në rrjetet sociale.

“Dua të falendëroj çdo artist që ka marrë pjesë në @noizy_alphashow performanca e secilit prej jush ka qenë fantastike dhe e pa harruar”– shkruan Noizy krahas foto-albumit të ndarë në Instagram që përfshin fotot e tij me Loredanën, Ledri Vulën, Yll Limanin dhe reperët Ghali apo Raf Camora.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by NOIZY OTR (@noizy)

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat