Durim Halimi gati projektin e ri, missi i njohur në klip

Mediale Vip

Durim Halimi gati projektin e ri, missi i njohur në klip

Më: 17 gusht 2022 Në ora: 22:53
Durim Halimi

Ai jo vetëm është këngëtar por shkruan edhe tekste mjaft interesante. Madje dhe tekstin e këngës më të re që pritet të dalë për pak ditë ai vetê e ka shkruar.

Eshtë fjala për këngëtarin Durim Halimi që sapo ka xhiruar edhe klipin e projektit të ri me regjisor Vullnet Halili e do të quhet " Veç për ty".

Mësojmë se muzika është krijuar nga Lior Binyamim ku në klip merr pjesë dhe modelja Angjela Jakimoska apo Miss Europe Maqedonia e vitim 2020.

Të gjithë janë në pritje të projektin i cili vjen pas suksesit të këngës "Zemren gur".BS

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat