A ka krisje në lidhjen e Fifit dhe Adisit? Ky postim ngjall shumë dyshime

Mediale Vip

A ka krisje në lidhjen e Fifit dhe Adisit? Ky postim ngjall shumë dyshime

Më: 18 gusht 2022 Në ora: 09:49
Fifi dhe Adisi

Fifi është njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun, falë projekteve të saj muzikore.

Përtej kësaj ajo komentohet shumë edhe për jetën e saj private.

Qysh nga dalja prej “Big Brother VIP”, Fifi, po shijon lidhjen e saj me Adis Patushin.

Por, teksa gjërat shkonin mirë, një postim i Fifit ka ngritur dyshime për një krisje mes tyre.

Ajo ka shpërndarë në ‘Instastory’, një shkrim të një autori kosovar, i cili shkruan mbi dashurinë dhe personit që të qëndron afër pavarësisht të gjithave, por që në fund potencon se njerëz të tillë egzistojnë rrallë në ditët e sotme.

Fifi ka shpërndarë shkrimin dhe krahas postimit ka ngritur dyshimet e krisjes përmes shkrimit të saj.

“Shumë rrallë e nashta edhe hiq”, ka shkruar Fifi.

Nuk dihet nëse ky postim ka të bëjë me çiftin, apo është thjesht një postim.

Ajo ka treguar shumë shpesh se qysh nga fillimi i lidhjes së saj me Adisin është përballur me kritika të shumta.

Image
Postimi i Fifit

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat