Rihanna rikthehet në qendër të vëmendjes dhe sjell trendin më të ri

Mediale Vip

Rihanna rikthehet në qendër të vëmendjes dhe sjell trendin më të ri

Më: 18 gusht 2022 Në ora: 13:44
Rihanna

Rihanna është rikthyer sërish. Këngëtarja mund të ketë marrë një pushim nga qendra e vëmendjes dhe rrjeteve sociale pas lindjes së djalit të saj në muajin maj por është fakt: Riri është kthyer në aksion.

Fundjavën e kaluar, këngëtarja është fotografuar në rrugët e Manhattan-it.

Mbrëmjen e së premtes së kaluar, këngëtarja dhe sipërmarrësja u shfaq me këpucët më të diskutueshme për të dalë në pistat Pranverë/Verë 2023. Riri kombinoi fundin e shkurtër xhins dhe bluzën e bardhë vintage me një palë çizme të zeza nga Y/Project, të cilat nuk mëse të dukshme.

Image

Dizajni dallues deri te kofshët debutoi në një larmi ngjyrash në koleksionin e markës për verën 2023.

Në pasarelë, i pamë ato të kombinuara me fustane midi të printuara dhe clutches tepër të mëdha.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat