Ronela Hajati: Kam kaq shumë probleme

Mediale Vip

Ronela Hajati: Kam kaq shumë probleme

Më: 19 gusht 2022 Në ora: 00:17
Ronela Hajati

Artistja shqiptare, Ronela Hajti vazhdon të jetë aktive me postime në rrjete sociale.

Në postimin e fundit Ronela ka folur rreth problemeve që ka kaluar në jetë.

‘Kam kaq shumë probleme dhe kam pasur një jetë kaq të vështirë, por gjithmonë kam zgjedhur të qesh dhe të festoj këtë jetë që Zoti më ka dhënë duke u përpjekur çdo ditë për ta bërë më të mirë’, shkroi këngëtarja.

Theksojmë që Ronela u komentua në media shkak i pjesëmarrjes së saj në Eurovision, ku nuk arriti ta prekte finalen e këtij festivali.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat