Pas ndarjes nga Sin Boy, ky është destinacioni i radhës i Rinës për pushime

Mediale Vip

Pas ndarjes nga Sin Boy, ky është destinacioni i radhës i Rinës për pushime

Më: 21 shtator 2022 Në ora: 22:51
Rina Balaj

Para disa ditësh artistja shqiptare, Rina Balaj konfirmoi ndarjen nga Sin Boy.

E këtë periudhë siç duket Rina po e kalon duke udhëtuar jashtë vendit.

Pas disa ditësh ku ajo publikoi disa imazhe nga Greqia, kësaj radhe duket se këngëtarja ka udhëtuar drejtë Afrikës.

Këtë e ka bërë të ditur vet përmes disa fotografive të publikuara në Instagram.

Në këto pamje ajo dukej mjaft tërheqëse.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by rina (@isyourgirlrina)

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat