A do ta shohim këtë vit në ndonjë program televiziv? Përgjigjet Amarda Toska

Mediale Vip

A do ta shohim këtë vit në ndonjë program televiziv? Përgjigjet Amarda Toska

Më: 23 shtator 2022 Në ora: 10:38
Amarda Toska

Amarda Toska u ka dhënë mundësi ndjekësve ta pyesin rreth jetës personale e jo vetëm në një intervistë virtuale në Instagram duke ndarë detaje me ta rreth jetës personale dhe profesionale.

Kuriozitet të madh ka edhe rreth rikthimit të saj në ekran.

Pyetjes se “A do të shohim këtë vit në ndonjë program televiziv”, Ami i është përgjigjur duke thënë: “Jo nuk do jem në ekran këtë vit ama do jem duke punuar për ju me sipërmarrjet e mia dhe e dashuroj ta bëj këtë gjë”.

Image
Reagimi i Amit

Mes të tjerash një ndjekës e ka pyetur moderatoren: “Jeta e luksit që ke atë bën të lumtur?” 

Ami është përgjigjur duke shprehur se sipas saj lumturia nuk vjen nga paraja, ndërsa shton se: “Si fillim e dashur e sigurt se lumturia nuk vjen nga luksi por vjen së brendshmi dhe pastaj shfaqet dhe jashtë. Nuk mendoj se unë bëj një jetë luksi por jetën që bëj e pëlqej shumë dhe mendoj se e kam të merituar dhe kam punuar.”

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat