Era Istrefi dhe Don Xhoni bashkojnë forcat për një bashkëpunim, publikojnë pamje nga klipi

Mediale Vip

Era Istrefi dhe Don Xhoni bashkojnë forcat për një bashkëpunim, publikojnë pamje nga klipi

Më: 26 shtator 2022 Në ora: 21:08
Era dhe Don Xhon

Një bashkëpunim shumë interesant duket se është gati të publikohet në pak ditë.

Këngëtarja e njohur shqiptare,  Era Istrefi, ka bashkuar forcat me reperin Don Xhon për një këngë të përbashkët.

Dyshja kanë ndarë me ndjekësit e tyre në rrjetet sociale disa fotografi të përbashkëta nga xhirimet e klipit, të cilat janë kryer këto ditë.

Image

 

Bashkimi i forcave për të bërë këtë bashkëpunim interesant, është pritur mirë nga fansat e të dy palëve. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat