Camila u ndje e tradhtuar nga shoqja e saj Gigi Hadid kur mësoi për të dhe DiCaprio-n

Mediale Vip

Camila u ndje e tradhtuar nga shoqja e saj Gigi Hadid kur mësoi për të dhe DiCaprio-n

Më: 28 shtator 2022 Në ora: 17:04
Camila, Leonardo, Gigi

Kur Leonardo DiCaprio dhe Camila Morrone u ndanë në gusht, nuk vonoi shumë që aktori të përflitej për një lidhje me Gigi Hadid. Por ajo që nuk dinim është se dy modelet njihen me njëra-tjetrën dhe kanë shumë miq të përbashkët.

Dhe me siguri po pyesni veten se çfarë mendon Camila Morrone për gjithë këtë?

“Camila u befasua kur mësoi se Leo dhe Gigi po takoheshin”, tha burimi. “Ajo ndihet e tradhtuar”.

Hadid dhe DiCaprio thuhet se u afruan më shumë në fillim të kësaj vere kur u panë në një klub nate në New York City, por aktori ishte ende në lidhje me Morrone-n.

“Camila dhe Leo vazhdimisht bënin pushime për t’i “kuptuar gjërat”, por në mendjen e saj ata nuk ishin ndarë”, tha burimi i brendshëm.

Ka disa pëshpëritje se Hadid dhe DiCaprio filluan të takoheshin kur ai ishte ende me Morrone-n.

"Gigi dhe Camila kanë shumë miq të përbashkët dhe ata janë në anën e Camila-s," vuri në dukje burimi i brendshëm i modeleve, të cilat janë mikesha me Kendall Jenner dhe Hailey Bieber.

Megjithatë është e qartë se Leo nuk po mendon më për ish-in e tij dhe duket shumë i përqëndruar te kapitulli i ri i jetës së tij, sigurisht me Gigi-n.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat