Morena përjeton tmerrin në aeroplan, ja çka i ndodhi

Mediale Vip

Morena përjeton tmerrin në aeroplan, ja çka i ndodhi

Më: 2 tetor 2022 Në ora: 10:16
Morena Taraku

Morena Taraku ka përjetuar tmerrin në aeroplanin nga Kosova për në Turqi.

Ajo tregoi përmes Instagramit se ka kaluar një eksperiencë shumë të keqe por fatmirësisht ka arritur shëndosh e mirë.

Pas kësaj, modelja dhe artistja falënderoi Zotin për një jetë të re, madje kërkoi nga adhuruesit e saj të duan dhe të respektojnë veten.

Më poshtë postimi që ka hedhur Morena pas mesnate.

Image
Postimi i Morena Taraku
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat