Lori Hoxha dhe Romeo Veshaj bashkë në dasmën e Arbër Hajdarit, rindizen spekulimet për një lidhje

Mediale Vip

Lori Hoxha dhe Romeo Veshaj bashkë në dasmën e Arbër Hajdarit, rindizen spekulimet për një lidhje

Më: 2 tetor 2022 Në ora: 11:18
Romeo dhe Lori

Romeo Veshaj dhe Lori Hoxha janë përfolur prej kohësh për një lidhje mes tyre por së fundmi këto spekulime janë “ndezur” sërish.

Aktori i humorit dhe trashëgimtarja e Top Channel kanë marrë pjesë në dasmën e Arbër Hajdarit që u mbajt mbrëmjen e djeshme, ku janë parë mjaft të afërt.

Ndërkohë, nga ana tjetër, të pranishëm ishin dhe Bora Zemani dhë Donald Veshaj.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat