Bora i bën Donaldit tatuazhin domethënës në emision, fjala e përdorur ka mjaft kuptim

Mediale Vip

Bora i bën Donaldit tatuazhin domethënës në emision, fjala e përdorur ka mjaft kuptim

Më: 2 tetor 2022 Në ora: 12:55
Bora Zemani dhe Donald Veshaj

Bora dhe Donaldi bëhen sërish protagonasitë televizivë.

Mbrëmjen e djeshme u transmetua pjesa e parë e sezonit të ri të emisionit “Më Lër të Flas”. Dy të ftuarit e parë ishin Kledi Kadiu dhe Bora Zemani, përkatësisht kryetari i jurisë dhe prezantuesja e “Dancing With The Stars” që do të nisë rrugëtimin më 7 tetor.

Bora gjatë kësaj interviste të shumëpritur nga publiku ka folur si rrallëherë për punën, karrierën dhe jetën e saj private.

Por jo vetëm kaq, pasi pati gjithashtu edhe lojëra të ndryshme dhe momente ku nuk munguan të qeshurat.

Ndërsa në fund fare, aktori i humorit i ka habitur të gjithë me veprimin që ka bërë. Ai ka bërë një tatuazh në krah ku shkruhet fjala ‘idiot’. E ishte pikërisht Bora, ajo që shkroi fjalën dhe më pas ia bëri tatuazh.

Nuk dimë nëse është një tatuazh i përhershëm apo thjesht u bë si pjesë e lojës dhe më vonë hiqet. Por kujtojmë se ky është një dedikim për Zemanin, pasi Donaldi në një këngë të tij shprehet: “Unë e di që jam idiot, ama jam idioti jot!”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat